Firemní kultura Rosteme společně

Šampaňské otvíráme o měsíc dřív. Jako jediní v ČR máme ISO pro aditivní výrobu z plastu i kovu

02. prosince 2021 Šampaňské otvíráme o měsíc dřív. Jako jediní v ČR máme ISO pro aditivní výrobu z plastu i kovu

9001 + 45001 + 14001 = 3 čísla, kterými jsme žili ve ONE3D poslední 3 měsíce. A teď jsou naše. Co znamenají pro nás a pro naše zákazníky?

1. Chráníme kvalitu pro zákazníky: ISO 9001

Tahle nejvyhledávanější norma pro řízení jakosti na světě říká, že ve ONE3D máme aditivní procesy plně pod kontrolou. Ne že bychom o to neusilovali už předtím, ale přesto nás ISO 9001 posunulo k mnohem lepší stabilizaci workflow našich služeb a k zakotvení nových i stávajících procesů. Můžete se tedy u nás spolehnout na konzistentní kvalitu naší výroby a služeb, minimalizaci plýtvání a dodržování nejvyšších standardů.

2. Chráníme zaměstnance: ISO 45001

Bezpečnost našich lidí a ochranu jejich zdraví nebereme na lehkou váhu. Proto je naše BOZP v souladu s nejnovější mezinárodní normou z roku 2018.

3. Chráníme přírodu: ISO 14001

Aditivní technologie ekologičtějším způsobem výroby. Abychom toho skutečně v praxi dosahovali, pečlivě si hlídáme environmentální dopady naší činnosti. Zároveň se snažíme přírodě vracet. Splachujeme dešťovou vodou, třídíme odpady do 14 kategorií a rekuperujeme teplo vzniklé vzniklé od strojů. Zelená střecha a včelí úly jsou pak naše plány v blízké budoucnosti.

„ISO pro nás nejsou jen razítka. Bereme je jako závazek. Chceme totiž vždy zastávat pozici důvěryhodného partnera v oblasti aditivní výroby, kterému záleží na jakosti výroby a plnění požadavků zákazníků, prosperitě vlastních lidí a důsledné ochraně přírody.“ — Filip Dokoupil, CVO

 

Další články

Nenechte si uniknout aditivní novinky

Jednou za 3 měsíce aktuální články, nové případovky a zprávy z oboru.
Přihlaste se k odběru!

Translate »